Telefon: 51 63 77 88

Vakttelefon: 97 43 77 88

Kontakt

Forus

Avdelingsleder Forus 

Ove Soldal
Tlf: 51 63 77 88
ove@badekk.no

Henrik Thomsen
henrik@badekk.no

Sylvia Orstad
Tlf: 51 63  77 88
sylvia@badekk.no

Lura

Avdelingsleder Lura  
Siv Soldal
Tlf: 51 63  77 88
siv@badekk.no

Frode Bjånes
Tlf: 51 63 77 88
frode@badekk.no

Madla

Nicolae Ceban
Tlf: 51 63 77 88
nicolae@badekk.no


theresize_reg_image

Send oss en forespørsel. Så skal vi hjelpe deg så raskt vi kan.

Registreringsnummer:
E-post adresse:
Telefon:

Skriv inn hva du ønsker å få svar på i tekstfeltet, gjerne dekkdimensjon:

Sitemap

Sommerdekk 
Vinterdekk
Landbruk
Anlegg
Last & Buss
MC
Dekkhotell
Felger
Hjem 
Nyhetsarkiv
Kontakt



Sjekk vår Facebook
side. Hold deg oppdatert
og delta i våre diskusjoner.